Fasadų, stogų, langų valymas

Išorinis fasado vaizdas suformuoja pirmą įspūdį, ar tai būtų daugiabutis ar verslo subjektas. Fasadas parodo kaip yra rūpinamasi šiuo statiniu. Tvarkingos statinio išorės reikalauja Klaipėdos miesto tvarkymo ir švaros taisyklės. Todėl visų statinių administratoriai yra įpareigoti prižiūrėti savo statinio fasado būklę. Fasadas dažniausiai kenčia nuo piešinių ant sienų ar kitų vandalizmo veiksmų, dėl kurių pastato fasadui prireikia remonto. Fasadų estetika turi rūpintis ir gyventojai daugiabučiuose namuose.
Langai yra skirti šviesai į pastato vidų patekti. Paprastai langai yra gaminami iš skaidraus stiklo arba stipraus skaidraus plastiko. Lango rėmas dažniausiai gaminamas iš įvairios rūšies medienos arba plastiko. Nešvarūs langai apriboja šviesos patekimą į patalpas, todėl yra sunaudojama daugiau elektros energijos – eikvojami finansiniai ir energetiniai resursai. Taupydami jūsų pinigus ir rūpindamiesi ekologija siūlome jums langų valymo paslaugą. Švarus langai yra ir gero įvaizdžio detalė.
Stogų valymas yra aktualus kai žiemos laikotarpiu iškreta didelis kiekis sniego ir jis laikosi ant stogų ilgą laiką. Sniego svoris gali pažeisti stogo konstrukcijas ir tai gali lemti viso pastato griūtį.  Nevalyto kamino keliamas pavojus yra realus žmogaus gyvybei ir jo turtui. Dažnai tai susiję su jo nepriežiūra ir nesavalaikiu valymu. Degimo metu kaupiasi suodžiai, ant kamino sienų nusėda dalelės, kamino angos plotis mažėja ir kai kamino pralaidumas sumažėja iki kritinės masės, iškyla gaisro pavojus. Todėl kaminų valymo paslauga yra labai svarbi, kad jums būtų saugu ir malonu gyventi savo namuose.